PVC6D103A01B00
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PVC6D103A01B00 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PVC6D103A01B00 |
|---|---|
| Proizvajalec | Bourns, Inc. |
| Opis | TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | PVC6D103A01B00 | Proizvajalec | Bourns, Inc. |
|---|---|---|---|
| Opis | TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP | Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| količina Na voljo | 3982 pcs | Podatkovni list | PVC6/PV32/PV34 Series |
| Kategorija | Potenciometri, upori | Toleranca | ±10% |
| Sklop zaključka | PC Pins | Temperaturni koeficient | ±100ppm/°C |
| Velikost / dimenzija | Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm) | Serija | PVC6 |
| Odporen material | Ceramic | Odpornost | 10 kOhms |
| Moč (Watts) | 0.5W, 1/2W | Pakiranje | Bulk |
| Druga imena | 490-2071 | Število obratov | 1 |
| Tip montaže | Through Hole | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS non-compliant | natančen opis | 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment |