Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > PWR163S-25-R750FE
PWR163S-25-R750FE
PWR163S-25-R750FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PWR163S-25-R750FE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PWR163S-25-R750FE
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.75 OHM 1% 25W DPAK
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela PWR163S-25-R750FE Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.75 OHM 1% 25W DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84960 pcs Podatkovni list PWR163 Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja DPAK
Velikost / dimenzija 0.320" L x 0.324" W (8.13mm x 8.22mm) Serija PWR163
Odpornost 750 mOhms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 750 mOhms ±1% 25W Chip Resistor TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film