Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PWR247T-100-R050J
PWR247T-100-R050J
PWR247T-100-R050J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PWR247T-100-R050J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PWR247T-100-R050J
Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.05 OHM 5% 100W TO247-2
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela PWR247T-100-R050J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES 0.05 OHM 5% 100W TO247-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18796 pcs Podatkovni list PWR247T-100 Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±200ppm/°C Paket naprave za dobavitelja TO-247
Velikost / dimenzija 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm) Serija PWR247T-100
Odpornost 50 mOhms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.965" (24.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 50 mOhms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film