Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 12BFGHA100
12BFGHA100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 12BFGHA100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 12BFGHA100
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 100AMP 3" AIR
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 105 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 12BFGHA100 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 100AMP 3" AIR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 105 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 12kV
Velikost / dimenzija - Serija -
Odzivni čas - Pakiranje -
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 100A Razred -