Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 12OEFMA40
12OEFMA40
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 12OEFMA40 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 12OEFMA40
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 40A 2.5" OIL
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 228 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 12OEFMA40 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 40A 2.5" OIL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 228 pcs Podatkovni list British Standard IEC Oil Tight Fuses
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 12kV
Velikost / dimenzija 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 40A Razred -