Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 12TKLEJ125
12TKLEJ125
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 12TKLEJ125 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 12TKLEJ125
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 125A 3"DIN
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 92 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 12TKLEJ125 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 12KV 125A 3"DIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 92 pcs Podatkovni list 12TxLEJ, TFMSJ Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 12kV
Velikost / dimenzija 3.150" Dia x 11.500" L (80.00mm x 292.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 350000 Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating DC hladna upornost 3.99 mOhms
Trenutna ocena 125A Razred -