Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 16NHG000B
16NHG000B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 16NHG000B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 16NHG000B
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 16A 500VAC/250VDC
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 16NHG000B Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 16A 500VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3055 pcs Podatkovni list NHG Series Fuse links, 500V
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm)
Serija - Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 234
Vrsta varovalk Square Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 16A Razred NH