Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 17.5THMEJ80
17.5THMEJ80
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 17.5THMEJ80 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 17.5THMEJ80
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 17.5KV 80A 2.5"DIN BROWN SE
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 102 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 17.5THMEJ80 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 17.5KV 80A 2.5"DIN BROWN SE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 102 pcs Podatkovni list 17.5TxLSJ, TxMEJ Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 17.5kV
Velikost / dimenzija 2.520" Dia x 17.400" L (64.00mm x 442.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena 17-5THMEJ80
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 7900
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
DC hladna upornost 11.5 mOhms Trenutna ocena 80A