Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 24TDMEJ25
24TDMEJ25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 24TDMEJ25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 24TDMEJ25
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 24KV 25A 2"DIN BROWN SEAL
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 126 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 24TDMEJ25 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 24KV 25A 2"DIN BROWN SEAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 126 pcs Podatkovni list Medium Voltage Fuse Catalog
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 24kV
Velikost / dimenzija 2.126" Dia x 17.402" L (54.00mm x 442.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Fuse Link delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 25A Razred -