Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 250NHG1B
250NHG1B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 250NHG1B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 250NHG1B
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 250A 500VAC/250VDC
(v ameriških dolarjih)
3 pcs
Product parameter
številka dela 250NHG1B Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE SQUARE 250A 500VAC/250VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1390 pcs Podatkovni list NHG Series Fuse links, 500V
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 500V Velikost / dimenzija 2.953" L x 2.047" W x 2.165" H (75.00mm x 52.00mm x 55.00mm)
Serija - Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular, Blade
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 151300
Vrsta varovalk Square Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 250A Razred NH