Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Terminal Blocks - Barrier bloki > A20220300
A20220300
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A20220300 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A20220300
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 91077 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela A20220300 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 91077 pcs Podatkovni list A2000, LP2000, CB2000 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 12-22 AWG
Voltage Rating 300V Zgornja prekinitev Screws
Terminalski vijačni material Steel Končni vijak za konec Zinc
Vrsta priključnega bloka Barrier Block Serija A2000
Višina tona 0.375" (9.53mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vnosov žic 3
Število vrstic 1 Število vezij 3
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Thermoplastic
Lastnosti - natančen opis 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
Trenutna ocena 30A Barva Black