Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Terminal Blocks - Barrier bloki > A204102R30
A204102R30
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A204102R30 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A204102R30
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375"
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4374 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela A204102R30 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4374 pcs Podatkovni list A2000, LP2000, CB2000 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Žični merilnik 12-22 AWG
Voltage Rating 300V Zgornja prekinitev Screws
Terminalski vijačni material Steel Končni vijak za konec Zinc
Vrsta priključnega bloka Barrier Block Serija A2000
Višina tona 0.375" (9.53mm) Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vnosov žic 2
Število vrstic 1 Število vezij 2
Tip montaže Chassis, Panel, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija Thermoplastic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti Flange
natančen opis 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws Trenutna ocena 30A