Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > AGC-V-1/100-R
AGC-V-1/100-R
AGC-V-1/100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AGC-V-1/100-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AGC-V-1/100-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AGC-V-1/100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4445 pcs Podatkovni list AGC Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija AGC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Druga imena AGC-V-1-100-R
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Vrsta varovalk Cartridge, Glass Trenutna ocena 10mA