Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > BK/AGC-V-12-R
BK/AGC-V-12-R
BK/AGC-V-12-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BK/AGC-V-12-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BK/AGC-V-12-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela BK/AGC-V-12-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46159 pcs Podatkovni list AGC Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 32V
Velikost / dimenzija 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm) Serija AGC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Druga imena BK-AGC-V-12-R
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.007 Ohms Trenutna ocena 12A