Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > BSPM1320TN
BSPM1320TN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BSPM1320TN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BSPM1320TN
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela BSPM1320TN Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1102 pcs Podatkovni list BSPM, BSPG Series, 255-600V
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 230V
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module, Plug-In Terminal Block delovna temperatura -40°C ~ 80°C
Število vezij 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 420V
Največji AC volt 320V Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija -
natančen opis 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Tok - napetost 40kA