BSPM3240DLGR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BSPM3240DLGR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | BSPM3240DLGR |
|---|---|
| Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
| Opis | VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN |
Product parameter
| številka dela | BSPM3240DLGR | Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Opis | VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost Varistorja (Typ) | 240V |
| Serija | - | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | Module, Plug-In Terminal Block | delovna temperatura | -40°C ~ 80°C |
| Število vezij | 3 | Tip montaže | DIN Rail |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Največji AC volt | 550V |
| Energija | - | natančen opis | 240V 40kA Varistor 3 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block |