Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > DR1040-100-R
DR1040-100-R
DR1040-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DR1040-100-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DR1040-100-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD
(v ameriških dolarjih)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs
Product parameter
številka dela DR1040-100-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 106917 pcs Podatkovni list DR1040 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±30% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) Ščitenje Shielded
Serija DR1040 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 513-1399-2
DR1040100R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 3.8A Tok - nasičenost 4.4A