Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Nizi, Signal transformatorji > DRQ125-101-R
DRQ125-101-R
DRQ125-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DRQ125-101-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DRQ125-101-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 102.7UH SMD
(v ameriških dolarjih)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs
Product parameter
številka dela DRQ125-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 102.7UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76850 pcs Podatkovni list DRQ Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) Ščitenje Shielded
Serija DRQ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1296-2
DRQ125-101
DRQ125-101-ND
DRQ125-101-R-ND
DRQ125-101R
DRQ125101R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 410.8µH
Induktivnost - povezana vzporedno 102.7µH Višina 0.236" (6.00mm)
natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 410.8µH Inductance - Connected in Series 102.7µH Inductance - Connected in Parallel 170 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.78A Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 682 mOhm
DC Resistance (DCR) - vzporedno 170 mOhm Trenutna zasičenost - serija 1.1A
Trenutna nasičenost - vzporedno 2.2A Trenutna ocena - serija 892mA
Trenutna ocena - vzporedno 1.78A