Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > ECL155-65E
ECL155-65E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECL155-65E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECL155-65E
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 65A 15.5KVAC CYL
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 43 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela ECL155-65E Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 65A 15.5KVAC CYL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 43 pcs Podatkovni list Medium Voltage Fuseology BrochureECL155 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 15.5kV
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.118" W (21.00mm x 3.00mm) Serija -
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) delovna temperatura -
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 65A Razred E