Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > ECSR1.125
ECSR1.125
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECSR1.125 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECSR1.125
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 1.125A 600VAC
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela ECSR1.125 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 1.125A 600VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2341 pcs Podatkovni list ECNR, ECSR .1-600A Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.810" Dia x 5.00" L (20.57mm x 127.00mm) Serija ECSR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena ECSR1-125
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 1.125A