Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > ED400M500
ED400M500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ED400M500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ED400M500
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CRTRDGE 400A 550VAC CYLINDR
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 324 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela ED400M500 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CRTRDGE 400A 550VAC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 324 pcs Podatkovni list ED Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 550V
Velikost / dimenzija 2.323" Dia x 2.953" L (59.00mm x 75.00mm) Serija ED
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) delovna temperatura -
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 1200000 Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 400A