Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > FP1008L2-R150-R
FP1008L2-R150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FP1008L2-R150-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FP1008L2-R150-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND, FLAT PAC, 150NH, 65A, 2 PAD
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 67282 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela FP1008L2-R150-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis IND, FLAT PAC, 150NH, 65A, 2 PAD Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 67282 pcs Podatkovni list FP1008L Series Datasheet
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.378" L x 0.295" W (9.60mm x 7.50mm) Ščitenje Unshielded
Serija FP1008 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Trenutna ocena 65A Tok - nasičenost 55A