Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > FP1008R2-R220-R
FP1008R2-R220-R
FP1008R2-R220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FP1008R2-R220-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FP1008R2-R220-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220NH 74A 0.18 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela FP1008R2-R220-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 220NH 74A 0.18 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 89494 pcs Podatkovni list Magnetics Short Form Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija FP1008
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 283-4625-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm
Trenutna ocena 74A Tok - nasičenost 56A