Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > FWA-35A21F
FWA-35A21F
FWA-35A21F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FWA-35A21F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FWA-35A21F
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 35A 150VAC/VDC
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela FWA-35A21F Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CARTRIDGE 35A 150VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2423 pcs Podatkovni list FWA Series 150V 5-60A DatasheetHigh Speed Fuses, Ferrule Style Catalog
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 150V
Voltage Rating - AC 150V Velikost / dimenzija 0.811" Dia x 2.000" L (20.60mm x 50.80mm)
Serija FWA Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 75
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 35A Razred -