Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > GMD-500MA
GMD-500MA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GMD-500MA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GMD-500MA
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis GMD 500MA BUSS FUSE
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 4785 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela GMD-500MA Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis GMD 500MA BUSS FUSE Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 4785 pcs Podatkovni list GMD Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija GMD
Odzivni čas Slow Pakiranje -
Paket / primer 5mm x 20mm delovna temperatura -
Tip montaže Holder Taljenje I²t 1.4
Vrsta varovalk Cartridge, Glass Trenutna ocena 1.25A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A