Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > LPJ-125SPI
LPJ-125SPI
LPJ-125SPI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LPJ-125SPI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LPJ-125SPI
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 392 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LPJ-125SPI Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 392 pcs Podatkovni list LPJ Series 70-600A
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC 600V Velikost / dimenzija 1.500" Dia x 3.000" L (38.10mm x 76.20mm)
Serija LOW-PEAK™ LPJ Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 125A