Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > R25200-1STR
R25200-1STR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R25200-1STR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R25200-1STR
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela R25200-1STR Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BLOK CART 250V 200A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5132 pcs Podatkovni list R250 Series
Kategorija Circuit Protection Napetost 250V
Sklop zaključka Screw Terminal Serija R250
Usmerjenost - Število vezij 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 1.56" Dia x 7.13" L (39.6mm x 181mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R natančen opis Fuse Block 200A 250V 1 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 200A Kontaktni material -