Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > R60100-2COR
R60100-2COR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R60100-2COR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R60100-2COR
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela R60100-2COR Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4494 pcs Podatkovni list R600 Series
Kategorija Circuit Protection Napetost 600V
Sklop zaključka Box Lug Serija R600
Usmerjenost - Število vezij 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Block
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 1.34" Dia x 7.88" L (34mm x 200mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R natančen opis Fuse Block 100A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 100A Kontaktni material -
Obrnite se na Dokončaj -
Podobni izdelki
 RFQ
R6010-00 Image
  • del #:R6010-00
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYL 10.5MM