Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > RL0809-101-R
RL0809-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RL0809-101-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RL0809-101-R
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH TH
(v ameriških dolarjih)
800 pcs
Product parameter
številka dela RL0809-101-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 100UH TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 119148 pcs Podatkovni list RL0809 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca - Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.311" Dia (7.90mm) Ščitenje Unshielded
Serija RL0809 Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Inductor Radial