Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > SPJ-4E200
SPJ-4E200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SPJ-4E200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SPJ-4E200
Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 200A 1KV RADIAL BEND
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SPJ-4E200 Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FUSE 200A 1KV RADIAL BEND Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4762 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Velikost / dimenzija 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm)