SPP-6K500
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SPP-6K500 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SPP-6K500 |
|---|---|
| Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
| Opis | FUSE LINK 500A 700V STUD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
Product parameter
| številka dela | SPP-6K500 | Proizvajalec | Bussmann (Eaton) |
|---|---|---|---|
| Opis | FUSE LINK 500A 700V STUD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5118 pcs | Podatkovni list | |
| Kategorija | Circuit Protection | Velikost / dimenzija | - |
| Serija | Semitron™ SPP | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | Fuse Link | delovna temperatura | - |
| Tip montaže | Holder | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vrsta varovalk | - |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
SPP-6K800 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE LINK 800A 700V STUD - Na zalogi:
178
- del #:
SPP-6K700 - Proizvajalci:
Bussmann (Eaton) - Opis:
FUSE LINK 700A 700V STUD - Na zalogi: