Domov > Izdelki > stikala > kolesce stikala > 3P3233002
3P3233002
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 3P3233002 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 3P3233002
Proizvajalec C&K
Opis SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela 3P3233002 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH THUMB BCD COMP 0.1A 30V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1634 pcs Podatkovni list 3P Series Datasheet
Kategorija stikala Sklop zaključka Card Edge/Solder Pad
Serija 3P Široka sekcija 0.300" (7.62mm)
Preberite 0 ~ 9 Mere izreza plošče Rectangular - 31.65mm x 22.50mm
Pakiranje Bulk Izhodna koda BCD Complement
delovna temperatura -10°C ~ 65°C Število oddelkov 3
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Polycarbonate (PC)
Lastnosti Dust Lens, Spacer Included Končniki Included
Električno življenje 100,000 Cycles Znaki prikaza - višina -
natančen opis Thumbwheel Switch BCD Complement 0.1A @ 30VDC Panel Mount, Snap-In Globina za prirobnico 32.15mm
Kontaktna ocena @ Napetost 0.1A @ 30VDC Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Black
Tip aktuatorja Pushwheel
Podobni izdelki
  • del #:84212012
  • Proizvajalci:Crouzet
  • Opis:SWITCH THUMB DEC 0.1A 250V/50V
  • Na zalogi:2337
  • del #:347100000
  • Proizvajalci:C&K
  • Opis:SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
  • Na zalogi:258
  • Proizvajalci:C&K