Domov > Izdelki > stikala > stikala z gumbom > 8121SHZGI
8121SHZGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8121SHZGI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8121SHZGI
Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 8121SHZGI Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6854 pcs Podatkovni list 8020 Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 28V
Voltage Rating - AC 120V Tip Standard
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-Mom
Serija 8020 Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 75°C
Tip montaže Panel Mount, Rear Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Tactile Feedback Električno življenje 60,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Trenutna ocena 1A (AC/DC)