Domov > Izdelki > stikala > otipljivi stikala > KSC421V30ACT2.95
KSC421V30ACT2.95
KSC421V30ACT2.95
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi KSC421V30ACT2.95 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela KSC421V30ACT2.95
Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5066 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela KSC421V30ACT2.95 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5066 pcs Podatkovni list KSC Series Tact DatasheetKSC Series
Kategorija stikala Sklop zaključka SMD (SMT) Tab
Preklopi potovanje 0.375mm Funkcija stikala Off-Mom
Serija KSC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Okvir 7.40mm x 6.90mm Druga imena 401-1472
401-1472-ND
KSC421V30ACT2.95-ND
KSC421V30ACT295TR
KSC421V30ACT295TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Operativna sila 170gf
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti - natančen opis Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Surface Mount, Right Angle
Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 32VDC Circuit SPST-NO
Tip aktuatorja Standard Orientacija pogona Side Actuated
Material aktuatorja - Dolžina aktuatorja, desni kot 2.95mm