Domov > Izdelki > stikala > otipljivi stikala > PTS645SH95TR LFS
PTS645SH95TR LFS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PTS645SH95TR LFS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PTS645SH95TR LFS
Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela PTS645SH95TR LFS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5009 pcs Podatkovni list PTS645-TR Series
Kategorija stikala Sklop zaključka PC Pin
Preklopi potovanje - Funkcija stikala Off-Mom
Serija PTS645 Pakiranje Tape & Box (TB)
Okvir 6.00mm x 6.00mm Druga imena CKN9111TB
delovna temperatura -20°C ~ 60°C Operativna sila 200gf
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 100,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti - natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC Circuit SPST-NO
Tip aktuatorja Standard Orientacija pogona Top Actuated
Material aktuatorja Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Dolžina aktuatorja, desni kot -
Višina pogona iz PCB, navpično 9.50mm