Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Joystick potenciometri > 252B154B50TB
252B154B50TB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 252B154B50TB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 252B154B50TB
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis JOYSTICK 150K OHM 2 AXIS TH
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 252B154B50TB Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis JOYSTICK 150K OHM 2 AXIS TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4194 pcs Podatkovni list 252 Series
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.957" H (20.70mm x 20.50mm x 24.30mm) Serija 252
Kotni kot 50° Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 0.0125W Pakiranje Bulk
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 2 with Switch(s) Axis 150 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W Osa 2 with Switch(s)