Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Joystick potenciometri > 254TA104B50A
254TA104B50A
254TA104B50A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 254TA104B50A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 254TA104B50A
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 254TA104B50A Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5661 pcs Podatkovni list 254 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija Square - 0.425" L x 0.425" W x 0.366" H (10.80mm x 10.80mm x 9.30mm) Serija 254
Kotni kot 50° Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 0.0125W Pakiranje Bulk
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 2 Axis 100 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W