Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 353WB3A320R
353WB3A320R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 353WB3A320R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 353WB3A320R
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 353WB3A320R Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 32.0000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62327 pcs Podatkovni list 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 5V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 353 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod HCMOS delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 32MHz
natančen opis 32MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 30mA