Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 353WB5C128R
353WB5C128R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 353WB5C128R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 353WB5C128R
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 353WB5C128R Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66719 pcs Podatkovni list 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 5V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija 353 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod HCMOS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 12.8MHz
natančen opis 12.8MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 30mA