Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 377NB3I1250T
377NB3I1250T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 377NB3I1250T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 377NB3I1250T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 377NB3I1250T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12223 pcs Podatkovni list 377 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 377 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 125MHz
natančen opis 125MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm