Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 377NB5C1660T
377NB5C1660T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 377NB5C1660T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 377NB5C1660T
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela 377NB5C1660T Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10774 pcs Podatkovni list 377 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 377 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 166MHz
natančen opis 166MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 55mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm