Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 402F160XXCJR
402F160XXCJR
402F160XXCJR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 402F160XXCJR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 402F160XXCJR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Product parameter
številka dela 402F160XXCJR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 130507 pcs Podatkovni list 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija 402
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance 9pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Toleranca frekvence ±15ppm
Stabilnost frekvence ±15ppm Pogostost 16MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 Ohms natančen opis 16MHz ±15ppm Crystal 9pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead