Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 402F20033CKR
402F20033CKR
402F20033CKR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 402F20033CKR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 402F20033CKR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Product parameter
številka dela 402F20033CKR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 132705 pcs Podatkovni list 402 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija 402
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance 8pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 20MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 Ohms natančen opis 20MHz ±30ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead