Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 405C22D25M00000
405C22D25M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 405C22D25M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 405C22D25M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 25.000000MHZ SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 405C22D25M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 25.000000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 119614 pcs Podatkovni list 405 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 405
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Toleranca frekvence ±20ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 25MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 Ohms natančen opis 25MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead