Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 405C35B13M56000
405C35B13M56000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 405C35B13M56000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 405C35B13M56000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 13.560000MHZ SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 405C35B13M56000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 13.560000MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 112007 pcs Podatkovni list 405 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 405
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Load Capacitance 13pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 13.56MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms natančen opis 13.56MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead