Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 405C35B25M00000
405C35B25M00000
405C35B25M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 405C35B25M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 405C35B25M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela 405C35B25M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 99338 pcs Podatkovni list 405 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 405