Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 405C35E16M00000
405C35E16M00000
405C35E16M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 405C35E16M00000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 405C35E16M00000
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 405C35E16M00000 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 81026 pcs Podatkovni list 405 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 405