Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 416F37412ISR
416F37412ISR
416F37412ISR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 416F37412ISR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 416F37412ISR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 416F37412ISR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 37.400 MHZ SERIES SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 122930 pcs Podatkovni list 416 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija 416
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance Series Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence ±20ppm Pogostost 37.4MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 Ohms natančen opis 37.4MHz ±10ppm Crystal Series 200 Ohms 4-SMD, No Lead