Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 416F37435AKT
416F37435AKT
416F37435AKT
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 416F37435AKT z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 416F37435AKT
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 416F37435AKT Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 37.400 MHZ 8PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4147 pcs Podatkovni list 416 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija 416
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Load Capacitance 8pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 37.4MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 Ohms
natančen opis 37.4MHz ±30ppm Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead