Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > kristali > 416F3841XAAR
416F3841XAAR
416F3841XAAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 416F3841XAAR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 416F3841XAAR
Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 416F3841XAAR Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 117372 pcs Podatkovni list 416 Series Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Tip MHz Crystal
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serija 416
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Load Capacitance 10pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Toleranca frekvence ±10ppm
Stabilnost frekvence ±15ppm Pogostost 38.4MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 Ohms natančen opis 38.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead